Devam Eden
Projeler
1
PROJELERİMİZ

Gümüştepe Sanabel Villaları - 1

Gümüştepe Sanabel Villaları-1 modern bir mimari anlayışla tasarlandı. 4 adet bağımsız dubleks villadan oluşan bu proje beklentilerinizin çok ötesinde. 

2
PROJELERİMİZ

Gümüştepe Sanabel Villaları - 2

Gümüştepe Sanabel Villaları-2 Nilüfer Gümüştepe’de inşa ediliyor. Projemiz; Nilüfer merkeze, okullara, hastanelere ve alışveriş merkezlerine araçla sadece 5 dakika mesafede. 5+1 dubleks olarak tasarlanan bu çok özel proje, hem şehirden uzakta hem de şehre çok yakın!

3
PROJELERİMİZ

Kayapa Sanabel Konakları - 2

Çam ormanının hemen yanında. Kayapa Sanabel Konakları 2 modern mimarisi, cazip konumu ve yüksek standartları ile sıra dışı bir proje. Yeni eviniz özel araçla İzmir Yolu’na 5 dakika, Uludağ Üniversitesi ve Bursa Şehir Hastanesi’ne sadece 10 - 15 dakika uzaklıkta yer alıyor.

4
PROJELERİMİZ

Kayapa Sanabel Konakları - 3

Yeni bir yaşam ve yüksek standartlar şimdi sizleri bekliyor. 2.505 m² alan üzerine kurulu olan Kayapa Sanabel Konakları 3 yüksek standartlara sahip modern bir proje.

5
PROJELERİMİZ

Yıldırım Yıldırım Sanabel Evleri - 6

Bursa’nın Yıldırım İlçesi’ndeki projelerimize Yıldırım Sanabel Evleri 6 ile devam ediyoruz. Her zaman olduğu gibi bu projemizde de insana saygılı bir tasarım anlayışı var, konfor var, kalite var, yüksek standartlar var.