Tamamlanmış
Projeler
1
PROJELERİMİZ

Gümüştepe Sanabel Konakları - 2

Nilüfer Gümüştepe’de inşa ediliyor. 8 konutun yer aldığı projede tüm daireler 4+1 olarak tasarlandı. Buradan Nilüfer merkeze, okullara, hastanelere ve alışveriş merkezlerine araçla 5 dakika içinde ulaşmanız mümkün.

2
PROJELERİMİZ

Kayapa Sanabel Konakları - 1

3 bloktan ve yemyeşil peyzajlı bir bahçeden oluşan Kayapa Sanabel Konakları-1; tasarımı, konforu ve yüksek standartları ile çam ormanının yanında Kayapa’nın çehresini değiştirecek modern bir proje.

3
PROJELERİMİZ

Yıldırım Sanabel Evleri - 5

Yıldırım Sanabel Evleri-5 yüksek standartları ve kalitesi ile beklediğinizden çok daha güzel ve çok daha modern bir yaşam projesi.

4
PROJELERİMİZ

Yıldırım Sanabel Evleri - 2

Bursa’nın Yıldırım İlçesi’nde 5585 m² alan üzerinde inşa edilen Yıldırım Sanabel Evleri-2 Projesi; 3350 m²’lik bölümde otopark ve yeşil alan olarak planlanmıştır.

5
PROJELERİMİZ

Yıldırım Sanabel Evleri - 1

Bursa’nın Yıldırım İlçesi’nde 4250 m² alan üzerinde inşa edilen Yıldırım Sanabel Evleri-1, 2250 m²’lik bölümde otopark ve yeşil alan olarak projelendirilmiştir.

6
PROJELERİMİZ

Batıkent Sanabel Evleri

Bursa'nın en güzel ilçesi Nilüfer'de yer alan Batıkent Sanabel Apartmanı, mimarisi ve konfor odaklı detaylarıyla modern bir yaşam projesi.

7
PROJELERİMİZ

Demirci Sanabel Villaları

Nilüfer İlçesi’nin Demirci Köyü’nde yer alan butik bir villa projesidir. 4‘er katlı 3 müstakil bloktan oluşan Demirci Sanabel Villaları; kapalı garajı, geniş terasları ve bahçesiyle sizin ve sevdiklerinizin ihtiyacı olan her şeyi fazlasıyla karşılıyor.

8
PROJELERİMİZ

Çamlıca Sanabel Apartmanı

Bursa Nilüfer’de 630 m² alan üzerinde inşa edilen proje; tek blokta 2 adet 3+1 daire, 1 adet dubleks daire ve 1 adet iş yerinden oluşmaktadır.

9
PROJELERİMİZ

Gümüştepe Sanabel Konakları - 1

12 daireden oluşan Gümüştepe Sanabel Konakları-1 Bursa’nın en nezih ilçelerinden biri olan Nilüfer Gümüştepe’de inşa ediliyor. Eşsiz manzarası ve fark yaratan özellikleriyle size yepyeni bir yaşamın kapılarını aralıyor. Şehirden uzak ama bir o kadar da şehir merkezine, okullara, hastane ve AVM’lere yakın noktada bulunuyor.

10
PROJELERİMİZ

Beşevler Sanabel Konakları

Nilüfer'in Beşevler Mahallesi'nde yer alan Beşevler Sanabel Konakları, geleneksel mimari çizginin modern mimariyle harmanlandığı seçkin bir yaşam projesi.

11
PROJELERİMİZ

Beşevler Sanabel Evleri

Bursa’nın Nilüfer İlçesi’nde 1.500 m² alan üzerinde inşa edilen Beşevler Sanabel Evleri, 600 m² bina ve 900 m² otopark ve yeşil alan olarak projelendirilmiştir. Tek blokta 3 adet çatı dubleksi 16 adet 3+1 daireden oluşan projede ayrıca 300 m² iş yeri yer almaktadır.

12
PROJELERİMİZ

Yıldırım Sanabel Evleri - 4

Bursa’nın Yıldırım İlçesi’nde 1111 m² alan üzerinde inşa edilen Yıldırım Sanabel Evleri-4, tek blokta 12 daire ve 3 iş yerinden oluşan bir projedir. 10 adet 3+1 daire ve 2 adet 5+2 dairenin yer aldığı Yıldırım Sanabel Evleri 4 projesi tüm diğer projelerimiz gibi son deprem yönetmeliğine gore inşa edilmiştir.

13
PROJELERİMİZ

Yıldırım Sanabel Evleri - 3

Bursa’nın Yıldırım İlçesi’nde yapımı devam eden Yıldırım Sanabel Evleri-3, projemiz, 6.450 m² ‘lik alan üzerinde projelendirilmiştir. 3 blok üzerinde inşa edilen 60 adet 3+1 daire ve 12 adet 5+2 dubleks daire olmak üzere toplam 72 daireden oluşmaktadır.